Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Правила

Правила форуму

 

На форумі заборонено:

 

 1. Образи
 2. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі
 3. Секти
 4. Наркотики
 5. Спам та обговорення створення спаму
 6. Кардінг
 7. Поширення та обговорення створення вірусів
 8. Флуд (повідомлення, яке не несе якоїсь нової чи корисної інформації або не стосується теми форуму). Не треба цілу добу проводити на форумі оновлюючи сторінку в пошуках нової теми для відповіді. Флудери будуть баниться і віддалятися з форуму назавжди.
 9. Розміщення будь-яких матеріалів порнографічного характеру.
 10. На форумі також забороняється викладати фотографії еротичного характеру крім спеціального розділу. На форумі існує розділ "SEX", орієнтований на дорослу аудиторію. Ви заходите в цей розділ з повним розумінням того, що він може містити матеріали сексуального характеру.
 11. Ви несете повну відповідальність за можливі наслідки після перегляду, читання, використання або скачування матеріалів, що містяться на форумі, і ніяка інша юридична або фізична особа такої відповідальності не несе.
 12. Адміністрація форуму не несе ніякої відповідальності за зміст повідомлень. Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор.
 13. Адміністрація форуму залишає за собою право видаляти (чи відновлювати) повідомлення, теми, а також логіни учасників форуму без попереджень і пояснень.
 14. Заборонено створювати теми у невідповідних їх змісту розділах. Розділи створені спеціально для того, щоб було простіше знайти потрібну інформацію.
 15. Повідомлення, сенсом яких є торгівля, обмін, запит/пропозиція послуг, реклама заборонені і будуть видалятися модератором. Для розміщення подібного роду оголошень існує розділ нашого сайту «Дошка оголошень».
 16. Забороняється розміщувати повідомлення з проханням дати грошей (на операцію і т.п.) Подібні повідомлення допустимі в розділі сайту «Дошка оголошень».
 17. На форумі діє модерація сайту. З правилами модерування можна ознайомитися тут (ДОДАТИ ПОСИЛАННЯ). Питання з приводу модерування прийнято ставити в розділі «Питання по форуму». Будь-які повідомлення, написані в цей розділ повинні бути короткими, зрозумілими і повними, щоб будь-яка людина, прочитавши його, змогла зрозуміти, про кого або про що саме йдеться.
 18. CapsLock заборонений. CapsLock - це коли пишуть ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ.
 19. Кросспостінг і спотворення префіксів тем заборонені. Кросспостінг - це створення однієї і тієї ж теми, або дуже схожих, які зачіпають одну і ту ж проблему, більш ніж один раз. Видалення теми для подальшого створення ідентичною за змістом теми в тому ж самому розділі вважається кросспостінгом.
 20. Забороняється створювати повідомлення на форумі виду – «Прочитайте далі». Повідомлення має містити всю інформацію. Винятком можуть бути тільки дані, які не розуміє форум (таблиці, flash і т.п.)
 21. Назва теми має бути зрозумілою і інформативною, тобто інформувати читача, про що в даній темі піде мова. Забороняється називати теми – «Я в шоці!», «Всі сюди!», «Допоможіть!» і т.п.
 22. Нік не повинен містити мат або образу.
 23. Заборонено реєструвати ніки, що повторюють ніки інших користувачів, замінивши в них латинську букву кириличною або навпаки.
 24. У підписі не повинно бути мату, образ, фраз які ображають релігії, держави, національності. Підпис користувача вважається частиною повідомлення на форумі, і модерується, як частина повідомлення.
 25. Клони. Заборонено створення користувачами форуму повідомлень з кількох своїх аккаунтів («клонів») в межах одного і того ж розділу.
 26. Аватари, фото і публічні повідомлення в профайлі не повинні містити мат або образи; елементи порнографії; свастику і їй подібні елементи; зображення, які викликають відразу; рекламу; зображення, що ображають релігії, держави, національності.
 27. Назва теми не повинна містити прикраси із знаків чи псевдографіки. Також рекомендується утримуватися від вживання слів – «Терміново», «Важливо» і т.п.
 28. На форумі забороняється залишати повідомлення з проханням викласти або послати куди-небудь скани документів або кредитних карт.
 29. Ми не видаляємо Ваші повідомлення. Тобто ніяких заяв «Я написав (а) повідомлення. Вони мої. Я вимагаю, щоб ви їх видалили».

 

«Головний розділ»

 

Головний розділ - не довідкова. Для цього є спеціальний розділ.

Головний розділ - не ваш особистий блог. Не треба створювати теми типу «Я от думаю ....», «А що ви думаєте про дружбу / кохання / бога» і т.і.

Головний розділ - не для веселих картинок, відео і жартів. Всі ми любимо посміятися, особливо над якісними жартами. Тим не менш, не варто перетворювати його у «Аншлаг» і регулярно публікувати знайдені в Інтернеті смішні картинки та відео. Для цього є спеціальний підрозділ «Наші захоплення» - «Гумор».

Головний розділ - для грамотних людей. Помилки та описки бувають у всіх - намагайтеся перевіряти текст перед відправкою. Постійні орфографічні помилки та ігнорування правил пунктуації не вітаються, а навмисне перекручування слів, «падонкоффский сленг» і мат дуже скоро стануть причиною бану. Мат для «красного слівця» не заборонений, але постійне вживання і образу матом користувачів - веде до бану.

Головний розділ - не для забанених і клонів. Заборонено обговорювати правила сайту і дії адміністрації, спрямовані на їх дотримання. З цих питань слід звертатися тільки в розділ «Питання по форуму».

 

Забороняється ображати новеньких, тих, хто помилились розділом. Натомість натисніть кнопку «Повідомити модератору».

 

Перед створенням теми завжди користуйтеся пошуком.

 

Ви даєте свою згоду на те, що час від часу ми можемо змінювати правила. Зміни набувають чинності відразу після розміщення їх на сайті. Якщо Ви користуєтеся сайтом після розміщення змінених правил, то Ви, відповідно, приймаєте їх.

  

Недотримання правил може призвести до видалення всіх повідомлень та (або) блокування аккаунту назавжди. Якщо відбувався спам сайту - доменне ім'я та IP-адреса учасника блокується назавжди.

  

P.S.   У правилах користування ліфтом не написано, що ліфт не можна використовувати як туалет, однак це не означає, що використовувати його як туалет можна :) Тобто неможливо в правилах описати всі ситуації, тому ці кілька пунктів лише в загальних рисах формують правила форуму.

Перейти до категорії

Час створення сторінки: 0.08 секунд
Ви на сторінці: Головна Форум Правила