Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На місце Лук'янця претендують ударівець, свободівець, радикал та вільний демократ
12 серпня 2014, 17:23 Друк

Черкаська обласна рада матиме двох нових депутатів-мажоритарників. У проміжних виборах до обласної ради братимуть участь 22 кандидати. По 44 одномандатному округу висунули 8 кандидатів, по 45 – 14 осіб. Про це повідомляють на сайті Черкаського Комітету виборців України. 

У постанові про реєстрацію кандидатів у депутати Черкаської обласної ради по одномандатних мажоритарних округах № 44, № 45 оприлюднили списки кандидатів. Так, на вибори по 44 виборчому округу (м.Золотоноша) пішли 4 самовисуванці, ударівець, свободівець, представник "Радикальної партії Олега Ляшка" та "Партії Вільних Демократів". На канівському 45 окрузі змагатимуться 8 самовисуванців та по одному представнику "Свободи", "Батьківщини", "Партії Зелених", "УДАРу", "Радикальної партії Олега Ляшка" та "Партії Вільних Демократів".

Серед знакових особистостей що попадуть у виборчі бюлетені канівчанам - "зелений" Яків Прогнімак та екс-мер Канева Віктор Ніколенко. Останній цікавий тим, що обрався мером при активній підтримці ПР, проте в жовтні 2013 року несподівано пішов із посади. Казав що за станом здоров`я. Виходить, одужав і може брати участь у політичних колотнечах?

Нагадаємо, що обидва округи звільнилися через смерть депутатів - екс-керівника Черкащини Володимира Лукянця (що обирався в Золотоніському окрузі) та керівника Канівської ГЕС Івана Синенка, що балотувався від Канівщини.


405233
492753


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На місце Лук'янця претендують ударівець, свободівець, радикал та вільний демократ