Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

"Козацький край" публікуватиме нариси про сучасних героїв
12 серпня 2014, 19:28 Друк

10603259 740437949351061 1576581466299873319 nЗа підтримки голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка і командування підрозділів українських військ газета “Козацький край” започатковує спецпроект “Батальйони Волі”.

12 серпня вийшов у друк свіжий номер газети, присвячений батальйону “Черкаси”, розгорнутому на Одещині для захисту південно-західних рубежів України. Наступним буде спецвипуск, присвячений батальйону “Айдар”, який воює на Сході.

Коментує проет головний редактор видання Олег Островський: “Не радимо суєтитися іноземним розвідкам – у розповідях про підрозділи сучасної української армії секретної інформації вони не знайдуть. Водночас, українські солдати у різних куточках нашої держави зможуть дізнатися більше один про одного. Цивільні більше дізнаються про військо, а бійці підрозділів, про які розповідатиметься, зможуть відправити рідним додому незвичні послання з газетами, з підписом: «Тут служить Ваш син (або чоловік чи наречений)»…

У червні-липні журналісти видання постійно перебували у військах в зоні АТО.  Щоразу випуски газети у серії «Батальйони Волі» готуватимуться виключно на основі побаченого на власні очі журналістами «Козацького краю». Як зазначає відомий черкаський журналіст Андрій Кравець, під час візиту у війська дізнаєшся багато того, про що ніколи не знав би, сидячи в офісі в Черкасах. Тому проект розрахований на широке коло патріотично налаштованих черкащан, які хочуть знати правду про боротьбу за незалежність України на Сході. 

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин "Козацький край" публікуватиме нариси про сучасних героїв