Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Новий проект Черкаської ОДТРК навчатиме знаходити рішення
12 серпня 2014, 19:41 Друк

рішення є

«Рішення є!» – таку назву має новий телевізійний авторський проект, що виходитиме щочетверга у вечірньому прайм-таймі черкаського телебачення. У програмі показуватимуть, як із громадських ініціатив формується нове обличчя країни та народжуються нові справи. Перша програма буде присвячена громадській ініціативі зі спорудження в Черкасах пам’ятника військовим, які загинули в зоні АТО.

– Події, які сьогодні відбуваються на сході країни, турбують кожного. Особливо болісно переживати загибель наших військових. Тому громадські організації Черкащини спільно з військовою частиною «Оршанець» і міською владою Черкас вирішили спорудити монумент в пам'ять військових, які героїчно загинули за Україну. Ми вже провели ряд зустрічей, визначилися з майбутнім місцем для встановлення пам’ятника, одержали від фахівців цікаві проекти. Таким чином спільними зусиллями громадськості можна досягти бажаних результатів, – розповідає ініціатор встановлення пам’ятника, голова громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

Головна ідея телевізійного проекту «Рішення є!» полягає в тому, що не треба сподіватися на владу, політиків чи якусь сторонню допомогу, а тільки силою небайдужої громади можна всього досягти.

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Гайдамака 12.08.2014 19:58
Давно на часі треба було таке зробити!!! А то тільки Тулуба показували в ефірі, на простих людей нуль уваги, тільки про пакращення торочили.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Новий проект Черкаської ОДТРК навчатиме знаходити рішення