Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Обласний госпіталь перетворять на реабілітаційний центр для учасників АТО
13 серпня 2014, 10:26 Друк

0b01635d46ad895c0433a8939de57ca8

В Черкасах створять реабілітаційний центр для учасників антитерористичної операції. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко після відвідин Черкаського обласного госпіталю для інвалідів, що знаходиться в мікрорайоні Дахнівка.

У результаті було вирішено створити центр саме на базі цього госпіталю, адже він забезпечений відповідним медперсоналом та лабораторно-діагностичним обладнанням, і має зручне транспортне сполучення.

– Порадившись із спеціалістами сфери охорони здоров’я, ми прийняли рішення, що вкрай важливо створити реабілітаційний центр, у якому буде надаватися комплексна допомога учасникам бойових дій на Сході, - сказав керманич області.

В ході зустрічі з журналістами Юрій Олегович також повідомив, що було багато пропозицій щодо місця створення цього центру. Проте, надавати допомогу нашим військовим повинні кваліфіковані спеціалісти, а вони є в Черкасах. Задля медичної допомоги в реабілітаційному центрі буде використано 6 поверх госпіталю та передбачено, що він буде на 50 ліжок.

Довідково:

Наразі до закладів охорони здоров’я області звернулось поранених та травмованих 15 бійців, у тому числі нині продовжують лікування – 10 і потребують реабілітації – 5 осіб.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #3 РАй лікарня 08.09.2014 20:47
А чим наші лікарі допомагають учасникам АТО? Хоча б збір крові організували(
 
 
+17 #2 КРАЇНА ІНВАЛІДІВ 06.09.2014 12:53
А що робити: більшість лікарів "поробили" собі та держслужбовцям (особливо братаються вони з райдержадміністраціє ю) інвалідність... і тепер хоч трава не рости... ледь запахло смаженим, а вони ІНВАЛІДИ. Ось та і живемо одні пенсіонери та інваліди...
 
 
+45 #1 Ангел-Хранитель 01.09.2014 22:49
Не знаю як в Черкасах, а в Чигирині є також "лікарі - патріоти", які за 4 тис гривень готові дати любому білий чи то пак жовтий білет - відмазку від участі в АТО. Як говорять чигиринці, очолює цей список відомий в своїх колах херург кова левський... кому війна, а кому лишня копійка в кишеню...
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Обласний госпіталь перетворять на реабілітаційний центр для учасників АТО