Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащину прибуло майже 3 тисячі переселенців
13 серпня 2014, 12:29 Друк

71

До Черкаського координаційного центру з розміщення та надання допомоги переселенцям станом на сьогодні звернулося 2909 переселенців (746 родин). Із них 81 особа прибула 11 серпня. Про це повідомляє Черкаська ОДА з посиланням на керівника координаційного центру, першого заступника губернатора Наталію Старікову.

Серед прибульців, 272 громадянина вочевидь не задовольнилися черкаськими умовами, тому вирішили виїхати в інші регіони в пошуках кращої долі. Решта 2392 особи (739 родин) залишилися на Черкащині. Це 245 переселенці з АР Крим, 2392 із східних областей України.

Для проходження служби на території Черкаської області з Автономної Республіки Крим прибуло 16 військових, з них 3 особи влаштовані до Управління ДСНС України у Черкаській області, 7 осіб – до військової частини А – 3335 (м. Сміла), 1 – до військової частини А – 1606 (м. Жашків), 2 особи до військової частини А – 1744 (м. Черкаси), 2 – особи в центрі Держприкордонслужби України (с. Оршанець). Також, в область прибуло 9 родин військових. Ці сім’ї проживають тимчасово у родичів і планують переїхати до своїх чоловіків, які проходять службу в інших містах України.

До обласного центру зайнятості звернулося 293 особи. З них 51 – особи працевлаштовано. 98 – призначена допомога по безробіттю. 38 – отримали консультації. 89 – перебувають на обліку без статусу.11– працевлаштовано в сільськогосподарські господарства.

До Департаменту соціального захисту населення звернулося 458 родин. З них 222 родини – призначено державну соціальну допомогу. До комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам звернулось всього 444 переселенця. У зв’язку з тим, що окремі громадяни повернулися додому або змінили місце проживання 5 кримчан та 18 сімей зі східних областей матеріальну допомогу не надано. Решта звернень опрацьовується спеціалістами. Обласна організація товариства Червоного Хреста надала матеріальну допомогу 217 особам на суму 86 696 грн. Прийнято рішення про виділення коштів по програмі «Турбота» м. Черкаси – 300 000 грн. Органами виконавчої влади з місцевих бюджетів видано 154534 грн.одноразової матеріальної допомоги переселенцям, які потребували фінансової підтримки.

До управління Пенсійного фонду України в області звернулось 564 особи з питання переведення виплати пенсії за місцем фактичного проживання, з них: 55 осіб, які виїхали з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, 599 осіб – з Донецької та Луганської областей. По всіх зверненнях невідкладно направлено запити пенсійних справ.

Усім пенсіонерам, які виїхали з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей на тимчасове перебування до Черкаської області, забезпечено виплату пенсії з місяця, наступного за місяцем звернення до органу Пенсійного фонду та за наявності підстав, за попередні місяці.

На території Черкаської області перебуває 931дитиниіз сімей, які переселились з Автономної Республіки Крим та східних областей України. Діти оздоровлюються у санаторії «Мошногір’я» – 12 дітей та оздоровчих таборах «Олімп» – 2, «Придніпровський» – 53.

Наразі за наданням медичної допомоги в заклади охорони здоров’я Черкаської області звернувся 586 переселенців ( 431 родина) з АР Крим таСхідних областей України, із них – 320 дітей. Взято на диспансерний облік 307 особи, у тому числі 180 дітей, з них 8 новонароджених.

На сьогоднішній день для розміщення переселенців є 420 вільних місць.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді направлено запити до медичних закладів району щодо надання медичного супроводу переселенцям. В разі звернення громадян України, які переселяються з АР Крим та східних областей України за медичною допомогою до ЛПЗ первинної ланки охорони здоров’я району, медичними працівниками буде забезпечено надання необхідної медичної допомоги.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащину прибуло майже 3 тисячі переселенців