Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Умань та Черкаси потрапили в перелік 50 найкомфортніших міст України
13 серпня 2014, 20:43 Друк

загруженное 1

Журнал "Фокус" визначив 50 кращих міст для життя в Україні. В четвертій десятці опинилися Черкаси з 395 балами (31 місце в рейтингу), на 10 балів від обласного центру відстала Умань, яка посіла 33-тє місце.

Трійку найкомфортніших міст склали Вінниця (569 балів), Київ (567 балів) та Івано-Франківськ (556 балів). Комфортність міст вимірювали за 14 критеріями: населення, динаміка чисельності населення, злочинність, бюджет, прибутки, безробіття, вища освіта, ділова активність, інфраструктура, культура, комунальні послуги, нерухомість, медичні послуги, екологія та туристична привабливість. Характерно, що за жодним із показників місто-переможень Вінниця не набрало першості, проте загальна сума добрих результатів якраз дала змогу вибитися в лідери.

Третина 50-ки найкомфортніших - це міста Західної України, де хоч і немає високих доходів у населення, проте гарно розвинена інфраструктура та низький рівень злочинності. Кращими за показниками ділової активності цього року стали Харків, Київ, Одеса та Донецьк.

Додамо, що цікавим був би аналіз комфортності міст і селищ Черкаської області. Якби влада справді ставила завдання його зробити якісно і використати для боротьби з недоліками.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Умань та Черкаси потрапили в перелік 50 найкомфортніших міст України