Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Городище оговтується після аварії
02 вересня 2014, 20:54 Друк

Игор Бондаренко, Журналіст

Городище оговтується післяаварії: відновлено колії та відбудовуються будинки.

Наслідки залізничної аварії в Черкаськійо бласті, яка сталася 22 серпня, ліквідовують  в рекордно короткітерміни. Фахівці залізниці власними силами вже відремонтували дорожні колії і на третину відбудували постраждалі об'єкти. Обіцяють - буде краще, ніжбуло. Нагадаємо, 1днів томубіля станції Городище, з рейок зійшли 20 вагонів з мазутом. Річки з нафтопродуктів зруйнували 5 житлових будинків, магазин і станцію технічного обслуговування.

Робота на залізничному переїзді в Городище щодня кипить з 7 ранку. Ремонт та реставрацію тут виконують фахівці залізничних підрозділів. Микола Малинка, начальник Шевченківської дирекції залізничних перевезень запевняє - як і обіцяли«Укрзалізниця» взяла на себе всі витрати по ремонту і відновленню і залізничних колій, і 7 зруйнованих об'єктів. Залишки старих будинків  вже демонтували, на їхньому місці зводять нові.

Попередня сума збитків, за підрахунками спеціалістів, становить 230 тисяч гривень.  Допомагає в процесі відновлення і місцева  влада. Микола Дудник, голова Городищенської РДА запевняє – відшкодовування збитків буде проведене коштом Укрзалізниці, а також районної і обласної рад.

Нагадаємо, залізнична катастрофа на станції «Городище» сталася 22 серпня. Тоді з рейокзійшли 20 цистерн з нафтопродуктами.  Внаслідок цього був зафіксований розлив мазутуплощею 1600 квадратних метрів. 11 цистерн загорілися. Пожежу локалізовували протягом трьох годин півторисотні рятувальників. Вогняні річки зруйновали 5 будинків, магазин та станцію ТО. Двом сім’ям довелося шукати тимчасове житло. Одна родина нині проживає у знайомих, іншій- знайшли кімнату в ПТУ.

Сьогодні на місціаварії ремонтники вжезамінили пошкоджені колії, зробили нові насипи і вивезли 40 вантажівок чорного від мазуту піска. Всі потяги курсують - за звичним розкладом.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Городище оговтується після аварії