Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Органами прокуратури області продовжується робота щодо виявлення фактів незаконного визнання права власності на самочинне будівництво.
04 вересня 2014, 17:35 Друк

Органами прокуратури області продовжується робота щодо виявлення фактів незаконного визнання права власності на самочинне будівництво.

З метою відновлення та захисту порушених інтересів держави, прокуратурою міста Черкаси в апеляційному порядку оскаржено рішення суду першої інстанції про визнання права власності на нежитлові приміщення бізнес-центру по бульв. Шевченка, 145 в м. Черкаси, загальною площею 3835,3 м2,за позивачами, які самовільно реконструювали його, здійснивши добудову.

Ухвалою апеляційного суду Черкаської області від 13.08.2014 зазначене рішення скасовано з ухваленням у справі нового рішення, яким позивачам відмовлено у задоволенні позову до Черкаської міської ради та КП «ЧООБТІ», у зв’язку з порушенням вимог чинного законодавства України.

Прес-служба прокуратури Черкаської області 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Органами прокуратури області продовжується робота щодо виявлення фактів незаконного визнання права власності на самочинне будівництво.