Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах торгували старими речами, щоб зібрати кошти для армії
05 вересня 2014, 10:52 Друк

У Черкасах торгували старими речами, щоб зібрати кошти для армії.

Мобілізація раритету. У Черкасах влаштували унікальний «гаражний розпродаж». На центральну площу міста 4 вересня городяни знесли старі речі та протягом 4 годин продавали їх у рамках благодійного аукціону. Зібрані кошти планують віддатина придбання амуніції для 20 черкаських хлопців, які вже скоропоїдутьу зону АТО.

Під час благодійної акції придбати можна було цікаву літературу, корисні домашні дрібнички та навіть унікальні вироби хенд-мейду. Найдорожчим лотом стали дві ікони ручної роботи невідомого автора, який просто передав їх на аукціон, навіть не називаючи свого імені. Їх оцінили аж у тисячу гривень. Так само анонімно, за словами продавчинь, речі на аукціон передали ще чимало черкасців. 

На інших ятках пропонували не менш корисні речі. Тут і книги, і прикраси, і навіть ортопедичні подушки. Мама двох дітей Ольга Касьянова придбала одну за 50 гривень. Утім, додому не забрала – залишила для військових у зоні АТО.  Каже – взяла участь у акції, щоб хоч якось наблизити перемогу і допомогти військовим та країні у скрутний час.

Саме для того, щоб долучити черкащан до корисної благодійної справи і водночас очистити від старих речей гаражі та комори і була організована ця акція. Організатор «гаражного розпродажу» Ірина Тітовська каже – у часи війни допомагати країні мають усі без винятку: “Ми і надалі будемо продовжувати такі акції, адже сьогоднішня ситуація показала нам, що люди готові до благодійності, можливо будемо робити такі аукціони одночасно у різних куточках міста. Також ми закликаємо всіх по всій Україні підтримувати такі речі, бо вони дійсно наближають нас до перемоги.

Усі виручені у рамках гаражного розпродажу кошти організатори акції віддадуть на придбання амуніції   20 – ти черкаським хлопцям. Вони планують відправитися у зону АТО вже за тиждень. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах торгували старими речами, щоб зібрати кошти для армії