Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Підприємці з Макіївки можуть проводити реєстраційні дії у Черкасах
06 вересня 2014, 18:58 Друк

Державна податкова інспекція у м. Черкаси повідомляє.

Підприємці з Макіївки можуть проводити реєстраційні дії у Черкасах.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома юридичних та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням (місцем проживання) яких є Донецька та Луганська області, наступну інформацію.

З метою забезпечення захисту прав та законних інтересів зазначених вище суб’єктів господарювання, а також у зв’язку із соціально-політичною ситуацією, що склалась на сході України, Міністерством юстиції України виданий Наказ “Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області”.

Наказом встановлено, що проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України, а у разі можливості – державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідних реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України у Донецькій та Луганській областях.

Згідно з наведеним в Наказі Переліком, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, зареєстровані Реєстраційною службою Макіївського міського управління юстиції у Донецькій області будуть проводити реєстраційні дії у Реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції у Черкаській області.

Всі інші суб’єкти господарювання Донецької та Луганської областей будуть проводити реєстраційні дії в районних та міських управліннях юстиції, які знаходяться на території Кіровоградської, Черкаської, Сумської та Полтавської областей. З детальним Переліком можна ознайомитись в Додатку Наказу Міністерства юстиції від 15.08.2014 р. № 1355/5 “ Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька та Луганська області”.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою м. Черкаси, вул. Благовісна, 170, тел. (0472) 33-07-01 або за тел. (0472)35-91-58.

Державна податкова інспекція у м. Черкаси.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Підприємці з Макіївки можуть проводити реєстраційні дії у Черкасах