Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

“Черкасиводоканал” повідомляє
06 вересня 2014, 19:18 Друк

“Черкасиводоканал” повідомляє.

На цьому тижня інспекція з контролю за водокористуванням та промисловим водовідведенням КП “Черкасиводоканал” провела низку обстежень автомийок Черкас. Фахівці Водоканалу мали на меті виявити установи без централізованого водовідведення і перевірити наявність у них договорів з підприємцями-перевізниками на вивіз, злив та очищення рідких відходів.

Про це повідомляє прес-служба КП “Черкасиводоканал”.

Було перевірено понад півсотні автомийок, з яких без централізованого водовідведення, тобто з вигрібними ямами, виявили 18. Із цих вісімнадцяти установ лише три мають договір на вивіз рідких відходів. Із трьох лише одна мийка має договір і на вивіз, і на злив та очищення.

Підприємці, які не приєднані до міської каналізаційної мережі, але мають необхідність вивезти рідкі відходи, укладають угоди із перевізниками, що мають спеціальний транспорт – асенізаційні машини – на вивіз. Своєю чергою перевізники мають укласти договір із КП “Черкасиводоканал” на злив і очищення цих речовин через зливну станцію підприємства. Такий порядок чітко визначено у Правилах приймання стічних вод у каналізаційну мережу міста Черкаси.

Мийкам, що не надали відповідних договорів на вивіз, злив і очищення рідких відходів водоканал надав акти-приписи на укладання таких угод. У двотижневий термін вони мають надати підприємству ці угоди. Надалі підприємці матимуть справу із Державною екологічною інспекцією у Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин “Черкасиводоканал” повідомляє