Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Служба зайнятості повідомляє
06 вересня 2014, 20:15 Друк

Служба зайнятості повідомляє.

У зв’язку з проведенням АТО на Сході України вимушені переселенці шукають притулку і переїздять до безпечних регіонів країни, в тому числі і до Черкащини.

Для підтримки переселенців та допомоги їм у працевлаштуванні фахівці Маньківського районного центру зайнятості побували у ТОВ санаторій  «Аквадар Резорт», де знайшли тимчасовий притулок приїжджі.

Серед переселенців виявилося 5 незайнятих осіб працездатного віку. Решта – діти віком до 18 років, вагітна жінка та жінка, що здійснює догляд за дитиною-інвалідом.

Спеціалісти центру роз’яснили вимушеним переселенцям порядок реєстрації у службі зайнятості та розповіли, які послуги їм можуть надати.

Спеціалісти з профорієнтації  розповіли про наявні вільні робочі місця, про можливість проведення професійної перепідготовку за професіями, які користуються попитом у місцевих роботодавців.

Громадяни-переселенці отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання і зрозуміли, що, звернувшись до центру зайнятості, вони можуть розраховувати на допомогу. В результаті один із приїжджих вже зареєструвався в центрі зайнятості для подальшого пошуку роботи.

Про це інформує відділ організаційної та інформаційної роботи Черкаського ОЦЗ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Служба зайнятості повідомляє