Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На початку жовтня родини погорільців у Городищі повернуться у нові помешкання
08 вересня 2014, 17:34 Друк

На початку жовтня родини погорільців у Городищі повернуться у нові помешкання.

На місці залізничної аварії в Городищі нині біля сотні ремонтників працюють над відновленням зруйнованих 22 серпня вогнем будівель. Тоді через сходження з рейок цистерн із нафтою вщент згоріли шість об’єктів – чотири житлові будинки, один магазин та будівля СТО. У планах місцевої влади та залізничників – завершити це будівництво вже до першого жовтня.

Про це завдання, поставлене керівництвом Укрзалізниці, повідомив голова Городищенської районної державної адміністрації Микола Дудник. Каже: наслідки аварії ліквідовуватимуть коштом залізничників, місцевої та обласної влади. За попередніми підрахунками, загальна сума матеріальних збитків (це без урахування вартості зруйнованих будинків та господарських споруд) склала близько 230 тисяч гривень. На найближчій сесії районної ради піднімуть питання про виділення коштів родинам погорільців для відновлення технічної документації та державних актів.

– У нас було дві сім’ї, які проживали поруч із залізницею, питання з їхнім розселенням ми вирішили упродовж першого дня, – пригадує Микола Дудник. – Їм дали кімнату в місцевому ПТУ. Ще дві родини, будинки яких згоріли, до аварії мешкали в іншому місці. Думаю, якщо будівельники й далі працюватимуть таким темпом, то вже першого жовтня люди житимуть у своїх хатах.

За його словами, на сьогодні в одному з будинків уже перекривають дах, в інших – зводять каркас й стіни. Цим займається шість бригад будівельників, їх забезпечили залізничники. Серед іншого, каже, погорільцям відновлять і побутові речі.

Окрім того, як розповів Микола Дудник, наразі вже замінені пошкоджені рейки й відновлений рух потягів, почистили канали протяжністю 200 метрів, невдовзі мають завезти вивезений ґрунт, який був забруднений нафтою. Надалі планують відновити ще й частину пошкодженої дороги.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На початку жовтня родини погорільців у Городищі повернуться у нові помешкання