Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За позовом прокурора на Черкащині повернуто державі землю загальною площею 2 га
11 вересня 2014, 20:07 Друк

За позовом прокурора на Черкащині повернуто державі землю загальною площею 2 га

Вищим господарським судом України залишено в силі постанову Київського апеляційного господарського суду, якою задоволено позовні вимоги прокурора Городищенського району та визнано недійсними розпорядження Городищенської райдержадміністрації та договір оренди земельної ділянки.

Так, прокурор в інтересах держави звернувся до господарського суду області з позовом про визнання незаконними розпорядження Городищенської райдержадміністрації та договору оренди земельної ділянки.

За результатом розгляду судом першої інстанції відмовлено у задоволенні вказаного позову. Не погоджуючись з рішенням суду, прокурором внесено апеляційну скаргу.

Київський апеляційний господарський суд дійшов до висновку, що Городищенська райдержадміністрація діяла поза межами своєї компетенції щодо розпорядження спірною земельної ділянкою та задовольнив позовні вимоги прокурора в повному обсязі, зобов’язавши приватне підприємство повернути земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 2 га у власність держави.

Прес-служба прокуратури Черкаської області


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За позовом прокурора на Черкащині повернуто державі землю загальною площею 2 га