Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Громадські організації підписали декларацію про чесні вибори
13 вересня 2014, 00:59 Друк

Громадські організації підписали декларацію про чесні вибори.

Сьогодні під час прес-конференції представники громадських організацій Вікторія Феофілова від руху «ЧЕСНО», Максим Михлик від ЧОО КВУ, Захар Колісніченко від ГМ «ОПОРА» та Даниїл Майоров від Координаційної ради сил Майдану Черкащини підписали декларацію про спільні вимоги та дії громадських організацій Черкащини під час позачергових виборів до Верховної Ради України 2014 року. Про це повідомляє власний кореспондент«Нової Доби».

Вибори відбуваються за старим, законом, і можуть призвести до повернення у парламент не лише колишніх депутатів, але і колишніх методів роботи. Саме тому громадськість висуває власні вимоги до кандидатів у народні депутати. Ми закликаємо політичні партії Черкащини не включати до виборчих списків та не висувати в одномандатних виборчих округах області кандидатів, які під час попередніх виборів порушували законодавство, здійснювали підкуп виборців. Або ж причетні до корупційних дій, відверто висловлювали антиукраїнську позицію та інше.

Для цього представники ГО вимагають оприлюднити список потенційних кандидатів в мажоритарних округах для громадського обговорення. Утриматися від брудних виборчих технологій. А також оприлюднити біографію та декларації про доходи.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Громадські організації підписали декларацію про чесні вибори