Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Проти генерала порушили кримінальну справу
13 вересня 2014, 11:42 Друк

Проти генерала порушили кримінальну справу.

7 серпня Жашківським РВ УМВС України в Черкаській області розпочато кримінальне провадження стосовно вчинення злочину начальником Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майором служби цивільного захисту Гвоздем Віктором Михайловичем.

Так, 31.10.2010 року за результатами голосування на виборах депутатів до Черкаської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №6, під час якого, за підрахунками голосів Жашківської районної виборчої комісії, значну перевагу в голосах отримав Вусик В.М., проте службовими особами Черкаської обласної виборчої комісії було завідомо неправильно оголошено результати виборів, за якими перемогу на виборах до Черкаської обласної ради отримав генерал Гвоздь, який був висуванцем від партії “Партія регіонів”.

Як відомо, Віктор Гвоздь був великим прибічником екс-губернатора Сергій Тулуба і безвідмовним виконавцем його вказівок. Поряд з усіма ганебними вчинками Гвоздя найбільшої уваги заслуговує злочинне віддання ним наказів з залученням працівників ввіреного йому підрозділу щодо протидії мирним протестам громадян Черкащини під час революції Гідності біля будівлі облдержадміністрації. Стає незрозумілим той факт, що дана особа до цього часу займає таку високу посаду. Напрошується один-єдиний висновок, що Віктор Гвоздь є пристосуванцем до будь-якої влади і будь-яка люстрація йому байдуже.

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#2 СЕЛЯНИН 13.09.2014 12:07
писня против ЛИСАПЕТНОГО КОМБАТА Схватка века Хто пабедить?
 
 
#1 СЕЛЯНИН 13.09.2014 12:03
Жизнь продолжается Теперича КРЫВА
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Проти генерала порушили кримінальну справу