Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За незаконний забір води з Кременчуцького водосховища відкрито кримінальне провадження
13 вересня 2014, 11:46 Друк

За незаконний забір води з Кременчуцького водосховища відкрито кримінальне провадження.

Золотоніською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку щодо додержання вимог природоохоронного законодавства, охорони та раціонального використання водних ресурсів в діяльності Лівобережного міжрайонного управління водного господарства.

Встановлено, що посадові особи вказаного управління, неналежно виконуючи свої обов’язки через несумлінне ставлення до них всупереч ст. 44 Водного кодексу України, допустили забір води з Кременчуцького водосховища для надання послуг з подачі води до внутрішньогосподарських зрошувальних систем Золотоніського району (полив сільськогосподарських культур) без дозволу на спеціальне водокористування, чим спричинили державі збитки на 1,1 млн. грн.

За наслідками проведеної перевірки розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За незаконний забір води з Кременчуцького водосховища відкрито кримінальне провадження