Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині розпочато купівлю виборців
15 вересня 2014, 16:05 Друк

На Черкащині розпочато купівлю виборців.

Про масовий підкуп черкащан напередодні майбутніх парламентських виборів повідомив активіст Микола Макуха у своєму фейсбуку.

За словами Макухи, фактично з усіх округів надходить інформація про групи людей, які формують піраміди для скупки виборців, орієнтовна цифра за голос – 400-600 грн.

“Хочеться сказати, що то тільки якихось невдах купують, але ж ні, продаються пірамідам (кандидатам) і формують піраміди люди різних статків і соціального статусу. То що ж не так? Хіба не зрозуміло, що підкуп робиться із тих накрадених разом з януковичем мільярдів? Хіба не зрозуміло що крісло депутата купується, аби вернути кошти потрачені на підкуп і ще й заробити разів у 50-70 більше?, – обурюється Макуха. Нагадаємо, про факти підкупу виборців на Канівщині уже повідомляв народний депутат Леонід Даценко, по Корсунщині – депутат облради Олександр Сингаєвський. А по 195 округу виборців активно почав возити по монастирях нардеп Володимир Зубик.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #1 Оце дiло 28.09.2014 23:45
Почалося,успiть би продатись хоча б двом-трьом. За шмат гнилоi ковбаси i рiдну матiр продаси,а шо робить,сребрелюбство - грiх.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині розпочато купівлю виборців