Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

ЦВК відмовила Ничипоренку в реєстрації
15 вересня 2014, 16:14 Друк

ЦВК відмовила Ничипоренку в реєстрації.

Днями на своєму засідання Центральна виборча комісія зареєструвала двох кандидатів до Верховної ради, які йдуть само висуванням по черкаських округах. Зокрема, по округу № 200 – Антон Яценко, а по округу № 195 – Юрій Марченко. Про це повідомляє vikka.ua з посиланням на прес-службу ЦВК.

На цьому ж засіданні ЦВК відмовила в реєстрації нардепу Валентину Ничипоренку, який подав документи і готовий балотуватися по округу № 199. Як говориться в постанові ЦВК, “розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України. Так, на порушення вимог пункту 1 частини другої статті 55 Закону заява Ничипоренка В.М. про самовисування не містить зобов’язання у разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється”.

Валентину Ничипоренку також повернута грошова застава. Серед зареєстрованих кандидатів:

Округ № 200. Антон Яценко — народився 13 липня 1977 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Округ № 195. Юрій Марченко — народився 26 червня 1970 року в місті Черкаси, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ “Мік-Корн”, безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин ЦВК відмовила Ничипоренку в реєстрації