Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Рада, чи зрада
16 вересня 2014, 21:29 Друк

Рада, чи зрада!

Сьогодні в історії України відбулася одна з найтрагічніших подій, яка на законодавчому рівні зафіксувала втрату значної частини державного суверенітету та будь-яких реальних євро-атлантичних перспектив у найближчі десятиліття – Верховна Рада у безпрецидентний до цього спосіб в закритому режимі ухвалила закони про «особливий статус» місцевого самоврядування в Донецькій та Луганській області та закон про амністію террористам, — інформує “Кропива“.

Президент України Петро Порошенко та ще майже 300 депутатів виявилися послідовниками Володимира Путіна та фактично зрадили більше половини проукраїнського населення зазначених регіонів, щоб зберегти ексклюзивне право грабувати решту країни.

Оскільки дані голосувань не знають навіть депутати, все ж можна визначити тих, хто з імовірністю у 99,9% голосував за дані законопроекти. Це зробити порівняно неважко: для цього потрібно зайти на сайт Верховної Ради і подивитися, як депутати голосували за розгляд скандальних законопроектів у закритому режимі – ця інформація є в поіменному режимі. Таку процедуру ми  і зробили.

Так, за розгляд законів, які знищують Україну, депутати проголосували наступним чином: 265 – “за”, 1 – утримався, 104 – не голосували.

Результати голосування по группам та фракціям.

 Позафракційні – 42 “за”

 Батьківщина – 32 “за” (тут варто відзначити, що “за” голосували ті, хто перебіг до Яценюка, Турчинова та Порошенка)

 Партія Регіонів – 60 “за”

 «УДАР» — 37 “за”

 Группа «Економічний розвито» — 37 “за”

 Группа «За мир і стабільність» — 32 “за”

 Группа «Суверенна Європейська Україна» — 25 “за”

 ВО «Свобода» — 0 “за”

Де-факто не зрадили Україну представники партії «Свобода», ті члени “Батьківщини”, які не перейшли  до Яценюка, Турчинова та Порошенка, Олег Ляшко та Анатолій Гриценко. Лідер «Свободи» Олег Тягнибок після прийняття законів заявив, що це повна капітуляція у війні з Москвою.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Рада, чи зрада