Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Посадовці КП «Аеропорт Черкаси» незаконно оприбуткували на баланс 8 літаків
17 вересня 2014, 22:58 Друк

Посадовці КП «Аеропорт Черкаси» незаконно оприбуткували на баланс 8 літаків.

Прокуратурою міста Черкаси розглянуто подання Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини з приводу вжиття законних заходів для виконання рішення Європейського суду з прав людини щодо порушення права власності іноземного підприємства на 8 літаків Л-410.

Установлено, що вказані літаки перебували в аеропорту м. Черкаси та відповідно до рішення суду підлягали поверненню іноземному підприємству.

Однак,  службові особи КП «Аеропорт Черкаси» в листопаді 2007 року без наявних на те підстав оприбуткували на баланс підприємства 8 літаків та в подальшому, за згодою Черкаської міської ради, частину з них реалізували, чим спричинили значну матеріальну шкоду власнику.

За результатами перевірки прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем вчинені в особливо великих розмірах).

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області.

Наразі досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Посадовці КП «Аеропорт Черкаси» незаконно оприбуткували на баланс 8 літаків