Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Катеринополі головою райради обрали соратника Тулуба
18 вересня 2014, 19:27 Друк

У Катеринополі головою райради обрали соратника Тулуба.

17 вересня відбулася сесія Катеринопільської районної ради , на котрій всупереч волі місцевої громади обрали нового голову райради. Про це пише “Провінція”.

За поданням голови виборчого штабу блоку Петра Порошенка – Коваленка Олександра Анатолійовича, більшістю 34 “за” та 10 “проти” було обрано Комаренка Олександра Миколайовича.

Чому ж місцеву громаду це сильно обурило ?

Тому що фактично від імені Президента України Петра Порошенка головою райради став цікавий “любий друзь”.

Коротко біографія :

В 2004 році цей діяч у Моринцях , батьківщині Кобзаря, роздавав гроші “ за Януковича”. Тим не менше в 2007 році це йому не завадило стати головою Катеринопільської РДА. Далі цікавіше.

За часів Януковича він обирає правильну партію та повертається до себе на батьківщину в Звенигородський район, де стає першим заступником голови Звенигородської РДА, а потім стає гендиректором Національного заповідника “ Батьківщина Тараса Шевченка”. Саме на цій посаді він керував руйнуванням архітектурної пам’ятки – автентичної “ хати чумака ”. За такі визначні діяння отримав від губернатора Черкаської області Сергія Тулуба посаду радника голови Черкаської ОДА, а від Генеральної прокуратури -кримінальну справу.

Та з приходом на посаду голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка на керівні посади в Катеринопільську РДА повернулися спочатку з Звенигородського “заслання” підлеглі Олександра Комаренка, а потім після перепризначення головою Черкаської ОДА Юрія Ткаченка повернувався особисто і він сам.

Деж поділася кримінальна справа ??? Де люстрація ??? Як депутат , який пропустив 34 з 36 сесій Катеринопільської районної ради став її головою. Відповідь в тих хто проголосував “ЗА” – це представники Партії Регіонів та ті депутати , що спішно перебігли в районний осередок партії “Солідарність” Петра Порошенка. Одже сміло можна стверджувати , що це — цілеспрямована політика всієї вертикалі президентської влади.

Тому не дивуйтеся, якщо в найближчий час повіє вогонь з Холодного Яру на Катеринопільщину.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #2 Анатолій Кучеренко 19.09.2014 11:58
Цитую О.ЧУПРИНА:
Кримінальна справа, про яку запитує автор,знаходиться у тому ж місті де кримінальна справа проти черкаських податківців часів Ющенка-Черевка за продані "на ліво" акцизні марки,що підлягали знищенню. Зв"язок зрозумілий?

Кримінальна справа по акцизним маркам давно закрита.Черевко не міг допустити,щоб його учня засудили.Але таким злочинам немає терміну давності,та же було вкрадено у держави 30 млн.грн.
 
 
+9 #1 О.ЧУПРИНА 19.09.2014 09:29
Кримінальна справа, про яку запитує автор,знаходиться у тому ж місті де кримінальна справа проти черкаських податківців часів Ющенка-Черевка за продані "на ліво" акцизні марки,що підлягали знищенню. Зв"язок зрозумілий?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Катеринополі головою райради обрали соратника Тулуба