Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Будівельників «кинув» Тулуб, а страждає музей Кобзаря у Мошнах
19 вересня 2014, 14:37 Друк

Будівельників «кинув» Тулуб, а страждає музей Кобзаря у Мошнах.

Підрядні роботи із реконструкції старовинної хати і створення на її основі музею виконувало львівське ТЗОВ «Візерунок». Директор фірми Михайло Судок та заступник директора Володимир Стебелько визнали, що деякі будівельні роботи, зокрема, і перекриття даху, були виконані не належним чином, і пояснили, чому.

За їхніми словами, кошторис будівництва складав 2 мільйони 400 тисяч гривень. Гроші мав виділити інвестор, зрештою, було виділено 700 тисяч гривень. За словами керівників фірми-підрядника, тодішня влада тиснула на них, змушуючи виконувати наперед роботи, за які ще не було заплачено, і робити все поспіхом – замість запланованих 5 місяців будівництво завершили за 3 місяці. Роботи виконувалися у зимовий час, коли погодні умови були невідповідні, аби тільки встигнути до 7 січня 2014 року.

Дах будівлі музею, який нині розлазиться, по проекту мав перекриватися залізною бляхою, та згодом, для більшої автентичності, було вирішено зробити його з соломи. Її знайти не вдалося, тож вирішили перекрити його очеретом. Якісного матеріалу у короткі терміни теж не змогли знайти, тож очерет для даху косили у Мошнах і на Смілянщині. Зрештою, основне завдання – відкрити музей у вказані терміни, підрядники виконали. Кажуть, що сподівалися, що пізніше роботи будуть дофінансовані, і усі огріхи вдасться привести до ладу. Та цього не сталося. Натомість, будівельники ще й залишилися у збитках на суму понад 160 тисяч гривень.

Під час бесіди підрядники погодилися завершити роботи із будівництва та реконструкції музею у Мошнах. Вони мають надати голові обласної ради інформацію про те, скільки коштів ще необхідно для завершення робіт. Потім будуть вестися перемовини із інвестором щодо того, щоб він дофінансував будівельні роботи.

Про це повідомив відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської облради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Будівельників «кинув» Тулуб, а страждає музей Кобзаря у Мошнах