Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Дев’ятиметровий прапор Городищем пронесли в День миру
22 вересня 2014, 18:59 Друк

Дев’ятиметровий прапор Городищем пронесли в День миру.

Із нагоди Міжнародного дня миру яскравий патріотичний захід 20 вересня провели дирекція, педагоги та учні Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. С.С. Гулака-Артемовського. Захід пройшов під гаслом «Право народів на мир», у рамках акції «Голуб миру». Вражала масовість – у заході взяли активну участь учні від другого до одинадцятого класів. Усі прийшли у святкових вишиванках, з синьо-жовтими прапорцями та кульками, іншою національною символікою. Усі з піднесеним настроєм, переповнені позитивними емоціями.

Спочатку у дворі школи відбулася урочиста лінійка. Потім влаштували урочисту ходу «За мир, за чисте небо, за життя». Розгорнули величезний державний прапор розміром 3х9 м, пройшлися колоною повз залізничний вокзал до пам’ятного знаку працівникам цукрозаводу, що загинули у Другій світовій війні, поклали квіти. А потім всі пішли до стадіону, дорогою співали гімн України і завзято вигукували патріотичні гасла.

На стадіоні провели флешмоб – вишикувалися так, щоб утворилося слово «МИР». Висота літер склала 17 метрів! А потім стали у велике коло дружби з прапором України у центрі. Випустили в небо два десятки голубів. Своєю позитивною енергетикою діти навіть розсіяли хмари і ще яскравіше засяяло сонечко. Таке ж яскраве, як вони зображували під час конкурсу малюнку на асфальті «Ми за мир на планеті Земля», який проходив напередодні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Дев’ятиметровий прапор Городищем пронесли в День миру