Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У контактний центр скаржаться на корупцію, проблеми трудових відносини та просять знайти тимчасове житло
25 вересня 2014, 22:03 Друк

У контактний центр скаржаться на корупцію, проблеми трудових відносини та просять знайти тимчасове житло.

За дев’ять місяців до обласного контактного центру звернулось 8401 черкащан з різними питаннями.  Найбільш наболілим для жителів області є питання соціальної проблематики (понад 3,5 тисяч звернень) зокрема про затримку виплат соціальної допомоги, питання якості надання комунальних послуг -259 осіб та пошуку тимчасового житла для переселенців – 210 звернень.

Як повідомила заступник директора контактного центру Лариса Ходаковська, в середньому за місяць Черкаським обласним контактним центром приймається понад 1000 звернень.

259 громадян просили допомоги у врегулюванні трудових спорів, пов’язаних з працевлаштуванням та виплатою зарплати, - розповідає Лариса Володимирівна. – Люди повідомляли про факти корупції та скаржились на грубість окремих чиновників.

У зверненнях з проблем охорони здоров’я мали місце зауваження стосовно оптимізації структури медичних закладів та організації роботи швидкої допомоги.

Отримані контактним центром звернення були надіслані на розгляд до РДА. Найбільше звернень надійшло до Черкаської – 519, Смілянської – 346 РДА, найменше до Тальнівської – 54 та Лисянської – 45.

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У контактний центр скаржаться на корупцію, проблеми трудових відносини та просять знайти тимчасове житло