Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

12 районів Черкащини забезпечені твердим паливом для обігріву закладів освіти
26 вересня 2014, 21:49 Друк

12 районів Черкащини забезпечені твердим паливом для обігріву закладів освіти.

Освіта Черкащини на 86% забезпечена твердим паливом для обігріву навчальних закладів. Повністю забезпечені до кінця року Драбівський, Корсунь-Шевченківський, Монастирищенський, Смілянський, Тальнівський, Чорнобаївський райони.  Про це на колегії облдержадміністрації повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський. 

Близько до 100%-ї забезпеченості паливом до кінця року у Звенигородському, Золотоніському, Камянському, Лисянському, Маньківському, Шполянському  районах.

У цих районах у попередні роки встановлено сучасні енергоефективні котли, що працюють на альтернативних видах опалення - зазначив Валерій Вікторович. Будемо економити газ за рахунок опалення дровами, щепою, тирсою, брикетом.  Цих матеріалів придбано біля 5 тис. м3.

За словами головного освітянина області, відстають від середньообласного показника Жашківський (70%), Катеринопільський (62%), Чигиринський (62%), Шполянський (76%) райони; найменший відсоток забезпечення у Маньківському (34%), Канівському (43%) та Черкаському (13%) районах.

Одночасно Городищенський, Канівський та Черкаський райони готуються до нових закупівель твердого палива за тендерними процедурами. В інших районах згідно з графіками постачання, передбачених  договорами,  довезення вугілля здійснюватиметься до грудня 2014 року.

Стан забезпеченням твердим паливом у районах будуть відслідковувати  районні або міські оперативні штаби по забезпеченню паливом. Вони будуть раз на 2 дні інформувати облдержадміністрацію про результати роботи, зокрема, щодо забезпечення до кінця року та до кінця опалювального періоду.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 12 районів Черкащини забезпечені твердим паливом для обігріву закладів освіти