Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До 350 дітей на Митниці взимку можуть залишитись без тепла
27 вересня 2014, 23:51 Друк

До 350 дітей на Митниці  взимку можуть залишитись без тепла.

Заручником холоду стане дитсадок, який відвідує пів-Митниці.

13 градусів тепла – така температура узимку у стінах дитсадочка «Дніпряночка», у якому на сьогодні нараховується 350 вихованців.  Вихователі і батьки рятують ситуацію як можуть: встановлюють обігрівачі, придбали насос, який із проблемою все одно справитись не може. Справа у тім, що через недбалість будівельників, дитсадок та сусідня 9-поверхівка опинились на одній «тепловій» трубі, і з того часу із настанням холодів «перетягують ковдру»: якщо тепло у будинку, то у дитсадку тепла нема, а, коли дітям у дитсадку тепло, значить, мерзнуть інші діти – ті, що живуть  у 9-поверхівці.

Щоб вирішити проблему до холодів, аби діти цієї зими не мерзли, необхідно терміново збільшити діаметр прохідних тепло комунікацій,  - констатує депутат Черкаської міської ради, член комісії із питань житлово-комунального господарства Сергій Ткаченко. – Я давно добивався вирішення цього питання – наряду із заміною в дитсадку старих вікон, що нітрохи не захищають приміщення від сильних вітрів, які дмуть із Дніпра взимку. Питання заміни дерев’яних вікон на склопакети із року в рік вноситься у бюджет розвитку і кошти на це потроху виділялися – сподіваюсь, наступного року ми це питання врешті закриємо…І ось нарешті Депатрамент ЖКГ повідомив мені про можливість раз і назавжди вирішити проблему  удосконалення системи тепло комунікацій для дитсадка і висотного будинку Це питання буде винесене на одне із найближчих сесійних засідань міської ради і я щиро сподіваюсь, що колеги приймуть по ньому позитивне  рішення.

У нас і без цієї глобальної проблеми, надзвичайно багато питань, які не вирішуються роками, - говорить завідувач ДНЗ №34 «Дніпряночка» Олена Перцева. – Справа у тім, що, коли 2 роки тому ми ще отримували по 4-6 тисяч на якісь ремонти, то сьогодні нам виділяють кошти лише на сплату комунальних послуг, харчування дітей і зарплати. Оце і все. Днями депутат Ткаченко допоміг нам вирішити ще одну велику проблему - із освітленням території біля дитячого садка, і купив 20 ліжечок для дітей. А так – роками у нас немає на що відремонтувати басейн і течуть дахи, намагаємось ремонтувати їх самі, із батьками - але які із нас будівельники…


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До 350 дітей на Митниці взимку можуть залишитись без тепла