Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Під стінами ЦВК відбувся мітинг-протест черкащан за чесні вибори
30 вересня 2014, 11:16 Друк

Під стінами ЦВК відбувся мітинг-протест черкащан за чесні вибори.

29 вересня в Києві під стінами Центральної виборчої комісії відбувся мітинг прихильників Миколи Булатецького та Наталії Нетовкіної, які вимагали забезпечити рівні умови для учасників виборчого процесу. Приводом для мітингу стала відмова ЦВК зареєструвати Булатецького та Нетовкіну кандидатами в народні депутати на черкаських округах №194 та 195.

Мітинг розпочався о 12.00. В руках мітингарі тримали транспаранти з написами: «Черкащани проти свавілля ЦВК!», «Корупціонери з ЦВК три рази забирали наш мандат», «Це помста Нетовкіній за допомогу Майдану», «Нетовкіна – за правду, вона – наш голос!», «Корупціонерку Тетяну Лукаш геть із ЦВК!», «Місце ЦВК у сміттєвому баку».

Поруч з протестувальниками стояв сміттєвий бак з портретом Тетяни Лукаш, члена ЦВК. Вона є куратором Черкаської області та сестрою депутатки - регіоналки Олени Лукаш. Через це її вважають одіозним представником старої команди та підозрюють у прихильності до регіоналів, що нині балотуються на черкаських округах.

Микола Булатецький заявив, що постановою про відмову в реєстрації рейтинговим само висуванцям, ЦВК намагається розчистити округи колишнім регіоналам та креатурам олігархів.

Нагадаємо, 28 вересня ЦВК відмовила Наталії Нетовкіній та Миколі Булатецькому в реєстрації кандидатами в народні депутати України. Причиною названо відсутність у пакеті документів «зобов’язання у разі обрання їх депутатами припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України».

Микола Булатецький має наміри балотуватися на окрузі №194 (м.Черкаси), де його конкурентом стане представник групи Дмитра Фірташа, почесний президент «Азоту» Валентина Жуковська.

Конкурентом Наталії Нетовкіної на окрузі №195 (Драбівський, Чорнобаївський, Чигиринський райони та Соснівський район м.Черкаси) є чинний нардеп, екс-регіонал Володимир Зубик.

Два роки тому його перемогу забезпечила досі небачена схема скупівлі голосів виборців, учасники якої так і не понесли кримінальної відповідальності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Під стінами ЦВК відбувся мітинг-протест черкащан за чесні вибори