Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За реагуванням прокуратури м. Черкаси «Нафтогаз України» відшкодовано понад 1 млн грн заборгованих коштів
06 жовтня 2014, 18:48 Друк

За реагуванням прокуратури м. Черкаси «Нафтогаз України» відшкодовано понад 1 млн грн заборгованих коштів.

Органами прокуратури Черкаської області приділяється постійна увага додержанню вимог законодавства у сфері паливно-енергетичного комплексу.

Так, прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку в діяльності КП «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради щодо додержання вимог законів України «Про нафту і газ» та «Про засади функціонування ринку природного газу».

У ході перевірки встановлено, що вказане підприємство за період 2013 – 2014 років має значну заборгованість за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України».

На усунення виявлених порушень прокурором на адресу директора комунального підприємства внесено подання, за результатом розгляду якого на даний час НАК «Нафтогаз України» вже відшкодовано понад 1млн грн.

Довідково: протягом поточного року за результатами прокурорських перевірок у вказаній сфері зареєстровано 1 кримінальне провадження, розглянуто 38 подань, відшкодовано понад 40 млн грн.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За реагуванням прокуратури м. Черкаси «Нафтогаз України» відшкодовано понад 1 млн грн заборгованих коштів