Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Віце-прем’єр-міністр України обіцяє, що клопотатиме перед урядом за черкаський перинатальний центр
13 жовтня 2014, 12:09 Друк

Віце-прем’єр-міністр України обіцяє, що клопотатиме перед урядом за черкаський перинатальний центр.

У рамках робочого візиту до Черкаської області Віце-прем’єр-міністр Олександр оглянув недобудоване приміщення перинатального центру. Там посадовці дізнавалися, які роботи ще належить виконати, аби ця медустанова таки запрацювала.

Готовність майбутнього перинатального центру, який працюватиме у складі обласної лікарні, оцінюють на більш як 80 відсотків. Натепер там слід довести до кінця опорядження фасаду та оздоблювальні роботи всередині будівлі, змонтувати систему водопостачання на третьому й четвертому поверхах, встановити санітарно-гігієнічні прилади, провести пусконалагоджувальні роботи технологічних приміщень, системи вентиляції та ліфтів, а ще – укомплектувати приміщення меблями. На все це, за словами керівника фірми-підрядника Анатолія Бурського, потрібно близько 25-ти мільйонів гривень.

Такий центр вкрай необхідний області, – вважають медики. У ньому народжуватимуть і лікуватимуться породіллі з тяжкими патологіями, а ще – виходжуватимуть передчасно недоношених малюків. Головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник каже: із 12,5 тисяч пологів близько 15–18 % жінок мають відхилення й потребують третього рівня надання медичної допомоги. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Віце-прем’єр-міністр України обіцяє, що клопотатиме перед урядом за черкаський перинатальний центр