Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Незабаром при Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького запрацює козацький ліцей і військова кафедра
14 жовтня 2014, 09:43 Друк

Незабаром при Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького запрацює козацький ліцей і військова кафедра.

Юні козачата, що вчаться відповідальній і важкій справі боронити свою землю на базі звичайної загальноосвітньої школи, із часом стануть ліцеїстами національного університету ім. Б. Хмельницького. Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Утім, це не єдина військова організація, яка діятиме в стінах університету. Із загостренням суспільно-політичної ситуації на Сході країни постало питання повернення у виші військових кафедр. За словами керівника Черкащини, на створення такої кафедри в ЧНУ вже є дозвіл Міністерства освіти та Міністерства оборони України. Наразі ректор університету Олександр Черевко веде перемовини з начальником Житомирського воєнного інституту ім. С. Корольова, генерал-майором Юрієм Даником, щодо навчання черкаських студентів військовій справі. Це унікальний заклад, відомий своїми надсучасними науковими розробками для армії, та єдиний в Україні, якій готує професійних розвідників.

На запрошення голови Черкаської ОДА Юрій Даник у складі почесних гостей прибув у Чигирин на відзначення 365-ї річниці Українського козацтва.

Підрозділ нашого навчального закладу – оперативна група високотехнологічної підтримки – бере участь в АТО, куди неодноразово виїжджав і я. Скажу з власного досвіду: у нас є дуже великі можливості. Наші Збройні Сили щодня зростають і в силі, і в підготовці, і в техніці. Найближчим часом українська система оборони стане однієї з найкращих в Європі, – запевнив Юрій Григорович.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
-2 #1 ВОЛЯ 14.10.2014 17:11
Гарна ідея!!Давно пора повернути в ВУЗ воєнну кафедру.....А то московітско-фашистки окупанти нас затопчуть.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Незабаром при Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького запрацює козацький ліцей і військова кафедра