Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Очільник області просить повідомляти його про факти підкупу
14 жовтня 2014, 09:48 Друк

Очільник області просить повідомляти його про факти підкупу.

Із моменту початку передвиборчої кампанії до Верховної Ради України на Черкащині відкрито 2 кримінальні провадження за фактом підкупу виборців. Про це під час сьогоднішньої координаційної наради повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Якщо комусь стало відомо про те, що той чи інший кандидат у депутати намагається пройти до Верховної Ради шляхом підкупу виборців, прошу не бути осторонь і особисто повідомляти мені про такі факти, – сказав Юрій Олегович. – Реакція буде миттєвою.

Загалом, каже, у області створено сім одномандатних округів із центрами в містах Черкаси (194, 195), Корсунь-Шевченківський (196), Канів (197), Сміла (198), Жашків (199) та Умань (200). На них висунуто 104 кандидати у депутати: найбільше у 200 окрузі – 21, найменше у 194 окрузі – 12. Скористатися своїм правом голосу черкащани зможуть на 1104 виборчих дільницях. За словами керівника області, наразі до списків внесено 1 051 564 виборців.

Окрім цього, на сьогодніутворені і працюють відповідні окружні виборчі комісії. Усі вони укомплектовані матеріально-технічними засобами для організації своєї роботи: приміщеннями, стаціонарним телефонним зв’язком, обладнанням, інвентарем, оргтехніка та сейфами та металевими шафами, відповідно до норм забезпечення.

– Нинішні вибори є дуже важливими в житті нашої країни. Зараз як ніколи потрібно оновити склад парламенту, до якого б увійшли ті люди, які працюватимуть виключно на інтереси суспільства та України, – зауважив Юрій Олегович.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#2 О.ЧУПРИНА 15.10.2014 21:43
Цитую Люстратор:
Как уже настохирела эта видимость борьбы с подкупом избирателей от "очильныка области."[censored],начни со своего друга ЗУБИКА.,помоги Чуприне,который единственный,кто действительно борется с этой гнусной личностью,начиная с 2012року.

Він ніколи не буде за правду і мені не потрібна допомога слабких навігласів.Очистити черкаську владу від подібного недорозуміння наше завдання.
 
 
+8 #1 Люстратор 15.10.2014 08:17
Как уже настохирела эта видимость борьбы с подкупом избирателей от "очильныка области."[censored],начни со своего друга ЗУБИКА.,помоги Чуприне,который единственный,кто действительно борется с этой гнусной личностью,начиная с 2012року.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Очільник області просить повідомляти його про факти підкупу