Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Боровицькі шашкісти стали найсильнішими на районних змаганнях
22 жовтня 2014, 15:12 Друк

Боровицькі шашкісти стали найсильнішими на районних змаганнях.

Минулої суботи в Будинку культури м. Чигирина сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено районні змагання з шашок. У Першості брали участь як дорослі учасники, так і школярі. Шашкісти мірятися силами за коловою системою і провели поєдинки з кожним із учасників, інформує сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації. 

За підсумками змагань, найбільшу кількість нагород одержали спортсмени з села Боровиця. Серед школярів найсильнішим став учень Боровицького НВК Роман Шльончак, який отримав медаль найвищого гатунку, друге місце та срібна медаль у Євгена Кольєва з Галаганівки, а бронзова - у Тетяни Руденко з Боровиці. Слід зазначити, що у змаганнях брали участь 4 учні Боровицького НВК, яких представив та тренує вчитель фізкультури Анатолій Ситник.

Серед дорослих золоту медаль виборов представник Чигирина-Микола Ніколаєнко, який здобув 11 перемог та провів 2 нічиї. На 0,5 очка поступився лідеру змагань Олексій Сібякін з Галаганівки і виборов срібло, а бронзова медаль – у боровицького спортсмена Володимира Збаразського.

Всі  переможці нагороджені медалями та грамотами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Вітаючи учасників змагань, начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Мотренко зауважив, що «молодшим спортсменам такі старти додають майстерності, адже, провівши зустріч із досвідченими шашкістами, вони набувають досвіду, отримують «раціональне зерно» при вирішенні шашкових комбінацій».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Боровицькі шашкісти стали найсильнішими на районних змаганнях