Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Громада вшанувала пам’ять жертв Вдовичанської трагедії
22 жовтня 2014, 15:37 Друк

Громада вшанувала пам’ять жертв Вдовичанської трагедії.

Кожного року 19 жовтня в день роковин жахливої трагедії, що сталася 19 жовтня 1943 року на хуторі Вдовичине, приходять з букетами квітів до могил люди, щоб вклонитися, схилити голови перед розстріляними, закатованими земляками, рідними та близькими людьми. В неділю вся громадськість району, керівники районної та місцевої влади, молодь Чигиринщини зібралися на мітинг-реквієм біля Обеліска Скорботи на хуторі Вдовичиному, щоб вшанувати пам’ять усіх загиблих. Про це інформує Чигиринська РДА.

Голова райдержадміністрації Олександр Діскант у своєму зверненні до учасників мітингу зауважив, що, відзначаючи вже 71-у річницю трагедії, «український народ, на жаль, втягнутий у збройний конфлікт, у неоголошену війну, і знову переживає страшні смерті мирних жителів на Сході нашої країни».

Він побажав усім присутнім мирного неба і швидшого закінчення військових дій на території  рідної неньки-України.

Зі словами шани до пам’яті про всіх загиблих у боях воїнів та безвинно убієнних представників мирного населення звернулися до присутніх голова районної ветеранської організації Віктор Ключко і сільський голова села Іванівка Іван Ворона.

Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять страчених та полеглих у роки Великої Вітчизняної війни всі учасники заходу.

Біля пам’ятної криниці на території однієї із садиб хутора Дяківка, де 19 жовтня 1943 року загинули 26 його мирних жителів, місцевий священик отець Павло відправив панахиду по убієнних.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Громада вшанувала пам’ять жертв Вдовичанської трагедії