Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Черкаситрансгаз», «Азот» і «Миронівська птахофабрика» - найбільші платники військового збору в області
23 жовтня 2014, 12:13 Друк

«Черкаситрансгаз», «Азот» і «Миронівська птахофабрика» - найбільші платники військового збору в області.

Начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць повідомив, що наразі Черкаська область спрямувала до державного бюджету 26,3 млн грн військового збору, зокрема майже 7,2 млн грн у жовтні. За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області, серед найбільших платників військового збору на Черкащині: філія «Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Азот», ПРАТ «Миронівська птахофабрика», ПАТ «Черкасиобленерго», Локомотивне депо станції ім. Т.Г.Шевченка.   

«Я щиро дякую і найбільшим платникам збору, і всім небайдужим до сьогоднішньої непростої ситуації в Україні черкащанам, які підсилюють обороноздатність та міць нашої країни, перераховуючи військовий збір. І я пишаюсь нашими платниками і пересічними жителями області, які понад сплату збору надають за покликом серця значну особисту допомогу бійцям в зоні АТО і всіляко сприяють відновленню зруйнованих територій», – зазначив Володимир Коломієць.

Разом із цим, 7030 підприємств Черкаської області не доплачують військовий збір, виплачуючи своїм працівникам необґрунтовано занижену заробітну плату: 763 роботодавців виплачують зарплату нижчу за законодавчо встановлений мінімум (1218 грн); а 6267 підприємств – виплачують нижчу за середню по області (2833 грн).

Оскільки об’єктом оподаткування військовим збором є зокрема заробітна плата, виплати та винагороди, які роботодавець виплачує працівникові у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, занижуючи зарплату працівникам, посадові особи підприємств занижують одночасно й відрахування з податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та  військового збору. Володимир Коломієць закликав роботодавців показувати у відомостях і звітах реальні зарплати, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників, особливо військовий збір, проявити свідому громадянську позицію й допомогти нашим бійцям в зоні АТО. 

Нагадаємо, що 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» від 31.07.2014 р. № 1621-VII, яким, зокрема, встановлено військовий збір у розмірі 1,5 відсотка від доходу фізичної особи.

Відповідно до п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX ПК військовий збір встановлюється тимчасово, до 1 січня 2015 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Черкаситрансгаз», «Азот» і «Миронівська птахофабрика» - найбільші платники військового збору в області