Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащину заливає дощем і чорним піаром
23 жовтня 2014, 17:31 Друк

Черкащину заливає дощем і чорним піаром.

Останні дні виборчої агітації на Черкащині пройдуть у «чорнушному» стилі. До завершення агітаційної фази виборів до Верховної Ради залишилося лише 2 дні, 23 та 24 жовтня. Соціологія показує, що 32% громадян які точно вирішили прийти на вибори, ще не визначилися за кого голосуватимуть. З кандидатами по мажоритарних округах узагалі ситуація гірша, бо 47% виборців узагалі не знає на своєму окрузі жодного кандидата, коментує результати опитування директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна. 

Боротьбу за голоси «невизначених» виборців штаби ведуть у агресивному стилі. Черкащан звідусіль атакують чорним піаром про кандидатів, та спантеличують несподіваним «креативом». Днями «Блок Петра Порошенка» був змушений розяснювати ситуацію з провокаціями про підкуп щодо своїх кандидатів. Вчора в центрі Катеринополя роздавали листівки з написом «Ваучер» на 500 гривень для придбання медичних ліків у аптеці, який нібито надає кандидат по округу№ 196 від партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Власенко. На «Ваучері» була вказана адреса аптеки, власницею якої є дружина цього кандидата. Представники партії, помітивши агітаторів, викликали міліцію та написали заяву, після чого був складений протокол.

Працівник штабу «Блок Петра Порошенка» у Корсунь-Шевченкові Юрій Путря, який надав ГМ «ОПОРА» цю інформацію, заявив, що листівки ніякого відношення до кандидата Юрія Власенка не мають, їх походження поки невідоме.

Окрім цього, перед зустріччю кандидата-порошенківця  Віталія Чудновського в Уманському будинку культури, невідомі особи роздавали кошти нібито від партії Порошенка в обмін на копії документів та згоду проголосувати за Чудновського. Проте партія «Блок Петра Порошенка» спростовує свою причетність до цих подій і називає подібне провокацією.

Як інформує сайт «Дзвін», конкуренти кандидата по 197-му виборчому окрузі, народного депутата Леоніда Даценка підготували до друку новий випуск чорнушного видання “Голос Майдану” тиражем  70 тисяч, який черкаські друкарні відмовляються ставити на друк, боячись відповідальності. Це не дивно, адже стосовно газети «Територія справедливості» з чорним піаром проти кандидата по 194 округу Анатолія Бондаренка, суд виніс рішення - визнати дії редакції протиправними та такими, що порушують законодавство про вибори. 

ГМ «ОПОРА» нагадує, що відповідно до п. 10 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” забороняється розповсюдження недостовірних або наклепницьких відомостей про кандидата у депутати. Такі дії є адміністративним правопорушення відповідно до статті 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащину заливає дощем і чорним піаром