Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Екс-регіонал прекрасно почувається на Черкащині і в Києві
24 жовтня 2014, 14:40 Друк

Екс-регіонал прекрасно почувається на Черкащині і в Києві.

Біля руїн Десятинної церкви в Києві виростає хмарочос, який незаконно будує відомий на Черкащині екс-регіонал Володимир Зубик. Про це в своєму Facebook пише активіст руху “Збережи Старий Київ”, а нині й депутат міськради Києва Ігор Луценко.

«Ще одна відеоілюстрація, як гарно живеться людям Януковича в центрі революційної столиці. На екрані – спорудження «господарської будівлі» біля руїн Десятинної церкви, по Десятинному провулку в Києві.

З регіоналом Зубиком активісти борються вже третій рік. Будівництво його незаконне http://kiev.pravda.com.ua/columns/50c5b504f2bf7/, будує він у буферній зоні пам’ятки всесвітнього значення собору Софії Київської – саме тої, коло якої нещодавно впала стіна http://blogs.pravda.com.ua/authors/lutsenko/5442bcfea1253/.

Зубик – один з причетних до оборудок з нафтопродуктами (знаменита свого часу «Лівела», про що писала «Українська правда» http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2011/10/24/6691712/).

Будівництво розпочали якраз перед Майданом, а зараз активно продовжують.

Подивіться, яка краса», - пише в своєму Facebook Ігор Луценко.

Судячи з безтурботного життя екс-регіонала, він прекрасно все «порєшав» на рівні Черкащини та столиці. Чим інакше пояснити безпомічність правоохоронців в той час, коли в Києві через незаконну забудову руйнується пам’ятка архітектури, а на Черкащині безкарно підкуповують виборців?

Відео можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=FnAoWn49Ejs#t=12.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Екс-регіонал прекрасно почувається на Черкащині і в Києві