Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Цивільні» кандидати загубилися на фоні військових – Черкаський КВУ
24 жовтня 2014, 16:24 Друк

«Цивільні» кандидати загубилися на фоні військових – Черкаський КВУ.

Особливістю агітації  в області є спекуляція на фоні проведення Антитерористичної операції. Кандидати, що балотуються або приймали участь у АТО, або займались волонтерською роботою, або просто мають фото в формі, завзято рекламують себе на цьому фоні. Таким чином, губляться кандидати, які не спекулюють подібними питаннями, а агітують та обіцяють без додаткових «спецефектів». Про це йдеться в підсумковому звіті  Черкаської обласної організації КВУ про хід виборчої кампанії на Черкащині на позачергових парламентських виборах, який голова КВУ Максим Михлик та Алла Юрковська презентували 24 жовтня в прес-центрі «Медіа-майдан». 

За останній тиждень перед днем голосування активність кандидатів в народні депутати України по мажоритарним округам значно зросла. Суттєво підвищилась масовість і різноманітність агітації. Особливо активно агітують в населених пунктах – центрах округів. В Черкасах, де стикаються 3 округи – 194, 195, 197 – активно агітують у всі можливі способи: від матеріального заохочення до роздачі агітаційних матеріалів і теле-, радіо реклами. На біл-бордах міста представлені майже всі основні гравці передвиборчих перегонів. Найактивніше агітує ВО Батьківщина та Блок Петра Порошенка. Агітація за ці сили відбувається як у форматі загальнодержавного списку, так і через кандидатів по мажоритарним округам.Так багато кандидатів в одномандатних виборчих округах зосередили свої політичні програми на вирішені болючих питань для громади, але є і такі які обіцяють глобальні речі (198 В/о, кандидат С. Рудик обіцяє: «Путіну – трибунал!»). Звичайно, у багатьох політичних програмах фігурують обіцянки про золоті гори та вирішення найскладніших питань для країни.

Близько 50 % кандидатів зареєстрованих по округах взагалі не проводять агітацію.  Іноді досить важко дізнатись хто вони такі. Частина з них – це технічні кандидати, частина працюють для реклами своєї партії, а всі інші балотуються з незрозумілих причин, відзначають у КВУ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Цивільні» кандидати загубилися на фоні військових – Черкаський КВУ