Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко інспектуватиме область в ролі термометра
24 жовтня 2014, 16:42 Друк

Ткаченко інспектуватиме область в ролі термометра.

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко особисто взявся перевіряти подачу тепла в районах та інспектувати об’єкти соціальної інфраструктури Уманщини, після чого продовжить дізнаватися, чи підключили тепло в Тальнівському, Звенигородському, Христинівському та Монастирищенському районах. Про це журналістам повідомила прес-служба Департаменту комунікацій ОДА.

Зокрема, в Уманському районі керівник області відвідав дошкільний навчальний заклад ясла-садок №33, котельня якого працює на газу. Тепло тут з’явилося ще вчора. Як було зазначено очільником Уманської райдержадміністрації Ярославом Скусом, ті об’єкти, які опалюються твердим паливом, взагалі не мали проблем із початком опалювального сезону. Для них було своєчасно закуплено вугілля та дрова на суму 400 тисяч гривень.

– У нас в районі 16 шкіл працює на газу, інші ж на твердому паливі, – сказав Ярослав Володимирович та додав, що всі ФАПи в цьому році теж  були переведені на тверде опалення. 

– Як би нам не було важко, а Президент заявив про те, що Україна буде з газом, а українці – з теплом, – зазначив у свою чергу Юрій Ткаченко. – Є певні нестикування по лімітах, але з часом вони будуть вирівняні. Над цим працюватиме спеціально створена профільна комісія при облдержадміністрації.

На виконання розпорядження Президента України Петра Порошенка уже сьогодні опалення має з’явитися стовідсотково у всіх будинках. За словами першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Людмили Зарічної, підключати до опалення житлові будинки й об’єкти соціальної сфери почали ще два дні тому й станом на 10-ту годину ранку з теплом – 93 %. Так, уже опалюється 642 школи (95 %), 414 дитячих садочків (98 %) та 735 лікарень (а це – 96 ).

– До вечора сьогоднішнього дня всі будинки та об’єкти гуманітарної сфери будуть із теплом, – наголосила вона. 

Анекдот у тему: Сидить на березі річки жаба, опустивши лапки у воду, і мріє. До неї підходить бегемот і питає: «Гей, жаба! Ну і як сьогодні вода, холодна?» Жаба ображено, але з гідністю: «А я тут, між іншим, як жінка, а не як термометр!»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко інспектуватиме область в ролі термометра