Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Єдиний кандидат від демсил міг би перемогти Зубика
28 жовтня 2014, 18:49 Друк

Єдиний кандидат від демсил міг би перемогти Зубика.

Екс-регіонал Володимир Зубик впевнено стає нардепом завдяки розпорошеності голосів, відданих виборцями за висуванців «Народного фронту» Олександра Турченяка та Миколу Добровольського від «Батьківщини». Про це свідчать дані підрахунку голосів, оприлюднені на сайті ЦВК.

Станом на 28 жовтня, оброблено 96.87 протоколів із 160-ти дільниць округу.

За Володимира Зубика проголосувало 24 319 виборців. В той час кандидатів від партій Майдану, підтримала 31 тисяча 194 виборців: з них 17 458 проголосувало за Олександра Турченяка («Народний фронт»), 8 772 віддали голоси за Миколу Добровольського «Батьківщина») та 4 964 проголосували за Андрія Череваня («Правий сектор»). Це означає, що визначення згаданими партіями єдиного кандидата гарантувало б стовідсоткове пролітання екс-регіонала над куполом Верховної Ради. 

Тому перемога Зубика не лише на совісті «продажних виборців», а й результат безвідповідальності керівників демократичних сил. Або взагалі, це закономірний наслідок свідомого рішення «здати» округ одіозному ділку, що сколотив свої статки на безакцизному ввезенні нафтопродуктів в Україну. 195 округ – це єдиний з округів Черкащини, де Блок Петра Порошенка не зареєстрував свого кандидата. Спочатку президентська партія висунула на з’їзді кандидатом по цьому округу помічника-консультанта Володимира Зубика – Сергія Любивого. Однак коли журналісти оприлюднили дану інформацію – Сергій Любивий дивним чином зник із постанови ЦВК про реєстрацію кандидатів. Цей факт уже показав, що ще на старті кампанії округ як то кажуть «з потрохами» був зданий іменитому і багатому екс-регіоналу який вміє домовлятися з будь-якою владою. Він підійшов до кампанії системно та конкретно: з бездоганно з юридичної точки зору організованим підкупом виборців, домовленостями з уже новою владою «жити по-новому» та завдяки зняттю з виборів найбільш сильного конкурента Наталії Нетовкіної. 

Загалом, в Раду 8-го скликання проходять 62 депутатів, які підтримали диктаторські закони. При цьому Черкащина делегувала в парламент таку ж кількість одіозних екс-регіоналів, як Запорізька та Одеська область.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+5 #3 Гость 29.10.2014 10:46
Единственно о чём прошу Господа Бога,чтобы эта верховная зрада, во главе псевдо патриотов блока петра порошенка ,народного фронта, просуществовала,как можно меньше. А мы, из которых эти твари опять хотят сделать быдло,в этом поможем. Спокойной жизни, ОБОРОТНИ, не ждите!
 
 
+7 #2 От ....... 28.10.2014 22:41
Виродки !!!
 
 
+6 #1 О.ЧУПРИНА 28.10.2014 19:25
Така лінія поведінки була запрограмована з одного боку за ініціативою центру,з іншого-за власною ініціативою кандидатів,які висувалися рейтинговими партіями і не безкоштовно.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Єдиний кандидат від демсил міг би перемогти Зубика