Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаський університет в Оксфорді визнали кращим
28 жовтня 2014, 23:55 Друк

Черкаський університет в Оксфорді визнали кращим.

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту (м.Черкаси) взяв участь у саміті лідерів Європейської Бізнес Асамблеї в Оксфорді 12–15 жовтня 2014 року, повідомила прес-служба Черкаської ОДА. За традицією, яскравою прикрасою саміту стала Сократівська церемонія вручення нагород. Це визнання високих досягнень і вручення міжнародних нагород провідним політичним та громадським діячам, представникам науки і культури за високі професійні досягнення та особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства.

На цьому заході президент Східноєвропейського університету Рауф Аблязов, який є почесним членом Оксфордського Клубу Ректорів, за вагомий  внесок у розвиток науки та розбудову системи освіти в Україні був нагороджений почесним знаком у номінації «Ім’я в науці» («Name in Science»).

Також за підсумками минулого року Східноєвропейському університету присвоєно звання «Кращий Університет» («Best University»). Статуетку «Best University», орден і сертифікат, який засвідчує високий міжнародний рейтинг університету, в урочистої атмосфері отримала ректор університету Любов Шпак. 

Церемонія визнання кращих проходила в головному залі будівлі ратуші м. Оксфорда в помпезній атмосфері національних традицій академічних кіл Англії. Це престижний щорічний форум президентів та ректорів вищих навчальних закладів, учених, лекторів і викладачів, бізнесменів та інвесторів – членів Європейської Бізнес Асамблеї з різних країн світу. 

Тема цьогорічного саміту – «Наука та освіта. Інноваційні моделі розвитку». В ході роботи саміту 60 учасників – представників різних країн світу, в тому числі ректор Східноєвропейського університету, підписали меморандум про консолідацію зусиль науковців та освітян, спрямованих на розвиток науки та освіти ХХІ століття. 

Європейська Бізнес Асамблея (ЄБА) була створена 2004 року в Оксфорді як незалежна міжнародна організація. Генеральним директором ЄБА є Джон В. А. Неттінг, професор Оксфордського Університету Брукса. Головна мета діяльності організації – підтримка розвитку інтеграційних процесів в Європі, сприяння обміну досвідом і розвитку економічних, науково-освітніх, культурних зв’язків для створення контактів між різними країнами. Серед міжнародних програм ЄБА, які охоплюють країни Центральної та Східної Європи, – «Клуб ректорів Європи», «Форум для академічного співробітництва», «Конгрес бізнесових, наукових та культурних кіл», «Форум для мережі наукового співробітництва», «Європейська освіта» тощо.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаський університет в Оксфорді визнали кращим