Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З 1 листопада слабоалкогольні напої будуть з акцизними марками
29 жовтня 2014, 22:58 Друк

З 1 листопада слабоалкогольні напої будуть з акцизними марками.

«Джин-тоніки», «лонгери» та інші слабоалкогольні коктейлі які представлені в торгових мережах, з 1 листопада маркуватимуться акцизними марками. Це пов’язане зі змінами в законодавстві, що цю категорію напоїв стали відносити до алкогольної продукції, а не до дієтичного харчування, як було дотепер. 

Відповідно до Закону України від 31.07.2014 року №1621-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів”, з 1 листопада 2014 року акцизним податком обкладатиметься продукція товарних позицій 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД, в якій вміст спирту етилового складає 8,5% об’ємних одиниць і більше.

Таким чином, до алкогольних напоїв віднесено продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів. Отже, ті напої, які раніше класифікувались як продукти дієтичного харчування (слабоалкогольні) і не маркувались акцизними марками, відтепер, підпадають під категорію “алкогольних напоїв” з обов’язковим маркуванням марками акцизного податку. Для таких напоїв встановлено ставку акцизного податку у розмірі 70,53 грн. за 1 літр 100% спирту, повідомляє «Діловий регіон».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З 1 листопада слабоалкогольні напої будуть з акцизними марками