Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Олег Скрипка вдруге за останній місяць заспіває на Черкащині
29 жовтня 2014, 22:59 Друк

Олег Скрипка вдруге за останній місяць заспіває на Черкащині.

У рамках осіннього туру Олег Скрипка дасть концерт у Черкасах 30 жовтня в палаці культури «Дружба народів», повідомляє «Медіа-Майдан». Ця програма здивує тих, хто знає Олега лише як вокаліста гурту “Воплі Відоплясова”, бо Скрипка і його джаз-кабаре “Забава” грають справжній вишуканий джаз, зазначають організатори.

Музиканти відомого в Україні колективу Джаз-Кабаре “Забава” Олега Скрипки вже побували зі своєю програмою, що складається з українських джазових пісень 30-40-х років, світових хітів  та відомих пісень Олега Скрипки в новому джазовому звучанні, в Києві, Дніпропетровську, Харкові. А нині обіцяють здивувати черкасців вишуканим виконанням джазу.

Організатори концерту запрошують черкаських журналістів на прес-конференцію Олега Скрипки, яка відбудеться у четвер, 30.10.14 р. о 17:00 у прес-центрі «МедіаМайдан» (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», вул. Дашкевича, 19, -2 поверх, оф. 67).

Нагадаємо, що в жовтні Олег Скрипка вже виступав у Черкаській області під час всенародного фестивалю «Покрова на Чигиринщині», що відбувся 12 жовтня на площі перед Національним історико-культурним заповідником «Чигирин».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Олег Скрипка вдруге за останній місяць заспіває на Черкащині