Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Робоча група дала добро здорожчанню води в Кам’янці
29 жовтня 2014, 23:00 Друк

Робоча група дала добро здорожчанню води в Кам’янці.

Під керівництвом заступника голови Кам’янської районної державної адміністрації Віктора Кравченка було проведено засідання робочої групи райдержадміністрації, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району.

На порядок денний вносилося питання:

1. Перегляд розрахунків нових тарифів на надання послуг із водопостачання та водовідведення РКП «Кам’янський водоканал» для всіх категорій споживачів.

– Тарифи на водопостачання та водовідведення, що діють наразі, розроблені по фактичних показниках роботи підприємства за 9 місяців 2011 року. Протягом 2012-2014 років підвищились ціни на паливо-мастильні матеріали на 77 %, електроенергія зросла на 47,6 %, мінімальна заробітна плата на 21 %, податок на землю збільшився на 64,3 %, податок за користування надрами на 59,4 %. Крім цього, зросли ціни на перші необхідні запчастини, матеріали, такі як насоси, засувки, труби, електроди на 35 % та інше. Все це впливає на збільшення собівартості води та стоків. Тому, згідно з планово-економічними розрахунками, витрати на виробництво централізованого водопостачання визначені в розмірі 4,88 грн за 1м3 води та централізованого водовідведення в розмірі 7,70 грн за 1м3 стоків, – наголосив директор РКП «Кам’янський водоканал» Анатолій Висоцький.

Заступник голови ознайомив присутніх із пакетом документів на зміну тарифів на надання послуг із водопостачання та водовідведення РКП «Кам’янський водоканал» у зв’язку зі збільшенням вартості складових, які впливають на собівартість води та стоків.

Враховуючи вищевикладене, комісія вважає, що діючі тарифи, станом на 24.10.2014, не відшкодовують затрати на надання послуг із водопостачання та водовідведення РКП «Кам’янський водоканал», тому є доцільним необхідність їх збільшення для всіх категорій споживачів.

За результатами наради заступником було надано ряд доручень та взято на особистий контроль їх виконання, повідомляють у Кам’янській РДА.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #2 ВОЛЯ 29.10.2014 23:36
У нас по моему водопостачання і водовідведення разом десь в межах 16 грн....Так що Камянка ще віддихає.......
 
 
+4 #1 Нас не догонят! 29.10.2014 23:36
Ну це просто смішний тариф, вони нам чигиринцям і в підметки не годяться. В Чигирині вже давно водопостачання-8,55, а водовідведення-7,70, разом буде 16,25, а Кам'янці тільки буде 12,58, одним словом-слабаки.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Робоча група дала добро здорожчанню води в Кам’янці