Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанка потрапила в ТОП-10 непрохідних мільйонерів
30 жовтня 2014, 13:10 Друк

Черкащанка потрапила в ТОП-10 непрохідних мільйонерів.

Видання Insider оприлюднило десятку мільйонерів-невдах парламентської кампанії, яким навіть гроші та зв’язки не допомогли потрапити до Верховної Ради по мажоритарних округах. Серед фатально непрохідних бізнесменів і топ-менеджерів — почесний президент Черкаського «Азоту» Валентина Жуковська, яка програла вибори на 194 окрузі (м.Черкаси).  

У 2009 році Жуковська стала тимчасовим адміністратором і головою правління "Надра Банку". У той час він був на межі банкрутства, витягнути фінустанову з кризи вдалося лише завдяки її таланту. Незважаючи на це, за інформацією "Економічної правди", з 1 вересня "Надра Банк" знову нагородили статусом "проблемного" і йому знову загрожує ліквідація. 

Жуковська ж після роботи в банку влітку 2012 року зайняла посаду почесного президента Черкаського "​​Азоту" (виробник добрив), так само належить Фірташу. 

Топ-менеджер власника Group DF Дмитра Фірташа тричі брала участь у парламентських виборах. В 2002 році вона була №23 в списку Команди Озимого покоління, яка не подолала 3%-го бар’єру. У 2012 році балотувалася до парламенту по 194-му округу Черкаської області, але програла Миколі Булатецькому. На вимогу групи Фірташа округ потрапив до списку п'яти проблемних округів, по яким були призначені перевибори. Але на перевибори в 2013-му Жуковська не пішла. В результаті крісло нардепа дісталося "співаючому ректору" Михайлу Поплавському. 

У 2014 році Жуковська спробувала свої сили на тому ж окрузі як самовисуванка, але програла кандидату від Блоку Порошенка Олегу Петренку. З 1 листопада Жуковська йде з "Азоту" і залишає Черкаси, тому що у неї закінчився контракт.

Серед десятки багатих і впливових бізнесменів, які, незважаючи на витрачені кошти, так і не потрапили в парламент, балотуючись по мажоритарних округах – Віктор Пилипишин, Євгеній Червоненко, Вадим Столар, Людмила Дригало, Микола Рудьковський, Ігор Учитель, Давид Жванія, Василь Грицак, Леонід Байсаров. 

Джерело: http://www.theinsider.ua/business/5450c45aa2e18/


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #5 Юрий 02.11.2014 18:58
Это обычная (попка) которую посадили в кресло регионалы. О её гениальности говорят сегодняшние дела в банке.
 
 
#4 Юрий 31.10.2014 13:14
Городянка, "дитячий майданчик" - это для таких, как Жуковская - копейки. И строят они совсем не потому, что хотят чем-то помочь пересичным. Это просто очень выгодная инвестиция, которая в случае прохода на должность, потом многократно окупается. Продавать свой голос подобным проходимцам сегодня - это обрекать себя и своих детей на нищенское существование завтра.
 
 
+4 #3 Азотчик 30.10.2014 16:21
Туда ей и дорога. Нечего людей раком ставить чтоб проголосовали.
 
 
-5 #2 СЕЛЯНИН 30.10.2014 16:13
А [censored] мабуть пургу гнала про гроши Нагундосила про коррупцию и молчит уже про крывую писню
 
 
+6 #1 Городянка 30.10.2014 13:26
Жаль що не потрапила. Вона хоч щось робила в Черкасах. Біля нас дитячий майданчик збудувала. Думаю її помилка що гроші не роздавала як Зубик. Тоді б точно пройшла.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанка потрапила в ТОП-10 непрохідних мільйонерів