Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вихідними в Черкасах мірятимуться м’язами та красуватимуться в бікіні
30 жовтня 2014, 16:10 Друк

Вихідними в Черкасах мірятимуться м’язами та красуватимуться в бікіні.

Майстри бодібілдингу та фітнесу змагатимуться у Черкасах вихідними. 1-2 листопада у Палаці культури «Дружба народів» відбудеться чемпіонат України з чоловічого бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, фізік та жіночого фітнесу, бодіфітнесу, фізік і фітнес-бікіні. Вхід на чемпіонат платний, квитки коштують від 50 до 100 гривень залежно від рівня змагань. 

Боротьбу за перемогу вестимуть майже 250 спортсменів, серед яких будуть переможці та призери чемпіонатів світу, Європи та України. Буде розіграно 33 комплекта медалей. Змагатимуться спортсмени два дні, починаючи з 1 листопада. Чемпіонат відкриє о 10.00 змагання з дитячого фітнесу. Вхід платний – 50 гривень. Того ж дня о 13.00 почнуться напівфінали і фінали категорій: юніори – бодібілдинг, юніори – класичний бодібілдинг, ветерани бодібілдингу, чоловіки – класичний бодібілдинг, жінки – бодіфітнес, чоловіки – фізік, жінки– фізік, юніори – фітнес-бікіні.

У неділю, 2 листопада, о 13.00 розпочнуться напівфінали і фінали таких категорій: чоловіки – бодібілдинг, жінки – фітнес-бікіні, жінки – фітнес та чоловіки – фітнес. Квиток на фінальні змагання останнього дня коштує 100 гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Вихідними в Черкасах мірятимуться м’язами та красуватимуться в бікіні