Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанин презентував новий роман про післявоєнний синдром
30 жовтня 2014, 18:43 Друк

Черкащанин презентував новий роман про післявоєнний синдром.

Уродженець Черкащини, керівник Центру оборони і конверсії Валентин Бадрак 30 жовтня презентував у прес-центрі газети «Нова Доба» свій новий роман «Чистилище», що вийшов у видавництві «Фоліо» в двох томах. 

Головний герой роману -  успішний юнак, якого повністю змінює автомобільна катастрофа. Повернутися до життя йому допомагає колишній десантник з Афганістану, який пройшов власні кола пекла і вже почав очищатися від скверни буття. На думку автора, тема післявоєнної адаптації людини до мирного життя зараз є дуже актуальною. У книзі викладена версія відповіді на питання про те, як у наповненому жахіть світі зробити життя осмисленим і наповненою тими цінностями, які дарують істинний сенс життя і дозволяють наблизитися до гармонії і щастя.

Валентин Бадрак поєднує письменництво з роботою в Центрі оборони і конверсії, і є автором низки творів на теми армійського життя, філософії успіху, розвитку у людини лідерських якостей. 

Багато ідей автор запозичив у мислителів минулого і сучасності та актуалізував через конкретні історії успіху сучасників.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанин презентував новий роман про післявоєнний синдром