Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Ручних» екс-регіоналів з Черкащини не хочуть брати до коаліції
31 жовтня 2014, 12:49 Друк

«Ручних» екс-регіоналів з Черкащини не хочуть брати до коаліції.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко висловився категорично проти залучення до правлячої коаліції депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня. Від Черкащини в Верховну Раду були обрані четверо таких депутатів – Володимир Зубик, Геннадій Бобов, Валентин Ничипоренко і Антон Яценко. Про жорстке рішення «Народного фронту» відмовитись від будь-якої співпраці з цими депутатами, Геращенко написав на своїй сторінці в Facebook. 

«Ми в "Народному Фронті" прийняли для себе рішення за жодних умов не брати в свою фракцію таких депутатів. Я особисто пропонуватиму поставити умову майбутнім партнерам по коаліції, що всі партії учасники коаліції зобов'язані дати публічне зобов'язання відмовитися від того, щоб поповнювати свої фракції "ручними" депутатами. Хай ідуть в Опозиційний блок, або створюють фракцію "тих хто голосував руками 16 січня", - висловився радник Авакова.

Загалом у Верховну Раду проходить 64 депутата, які голосували руками за диктаторські закони 16 січня.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+2 #2 Дед 02.11.2014 16:37
Голосовал на президентских за [censored],хотя предупреждали,что это такое же зло,как и янукович.Не послушал.А теперь понял,что [censored] намного опаснее,чем янык,он умнее,хитрее и циничнее,впрочем,как и вся его ко[censored]. Вы сынки воюете,не жалея живота своего, в надежде на то,что мы здесь будем,что-то менять в лучшую сторону, а именно, прежде всего уберём эту сволоту,которая мешает жить нашей неньки Украине.Простите за то что у нас не получилось.Вся эта гниль опять в парламенте и привёл её блок петра [censored].Им общее презрение! О СУКИ!!!
 
 
+1 #1 Чигиринець 31.10.2014 13:14
Вся надія на "Народний фронт" що дадуть під зад перефарбованим сволочам. Порошенка все влаштовує тому Зубик і переміг.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Ручних» екс-регіоналів з Черкащини не хочуть брати до коаліції