Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Під час прибирання снігу в Черкасах техніка не заблукає
31 жовтня 2014, 17:26 Друк

Під час прибирання снігу в Черкасах техніка не заблукає.

Снігопадам у Черкасах протистоятиме цілий автопарк: чотири сучасні снігоприбиральні трактори білоруського виробництва, комбіновані дорожні машини, п’ять  солерозкидачів (з них три – причепних та два – стаціонарних), а також одна сучасна машина, яка здійснює полив дорожнього покриття соляним розчином. Про це повідомила прес-служба Черкаського міськвиконкому. 

Серед суттєвих нововведень, які запровадило цього року підприємство «ЧСУ-525», яке займатиметься очищенням вулиць від снігу  – це  встановлення на всій техніці GPS-трекерів.

– З їх допомогою буде достатньо просто і легко прослідкувати рух кожної одиниці транспорту в режимі реального часу, визначивши обсяг виконаної роботи. Для цього ми уклали відповідний договір на обслуговування з незалежною фірмою, яка контролюватиме траєкторію пересування транспорту, готуючи відповідний звіт, що оперативно  надходитиме до департаменту ЖКК Черкаської міської ради, – повідомив директор підприємства Андрій Бортник.

Разом з тим, підприємство запровадило спеціальний радіозв’язок між водіями усіх снігоприбиральних машин, що дозволить більш злагоджено і ефективно працювати у зимовий період.

- Ми отримали усі належні дозволи на встановлення у машинах, які займатимуться прибиранням вулиць у зимовий період, точок радіоз’язку. Це сприятиме більш оперативній роботі наших працівників, – зауважив Андрій Юрійович.

Зараз підприємство чекає на доставку з Голландії спеціальної ємкості об’ємом 122 куби,  яка дозволить зберігати  сольовий розчин, котрого вистачить на три доби безперервного снігопаду.

– Це – дуже зручно, коли є готовий матеріал і не потрібно витрачати зайвих сил і часу на виготовлення нової партії розчину. Особливо це доречно у періоди великих навантажень, пов’язаних зі значними опадами, – відзначив Андрій Бортник.

Він наголосив, що їх підприємство цієї зими зробить все для того, аби черкаські автошляхи та зупинки громадського транспорту (за обслуговування саме цих напрямків відповідає ТОВ «ЧСУ-525»)  були прибраними та комфортними для пересування, як водіїв, так і пішоходів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+7 #4 Я Местный 04.11.2014 11:22
Про Чигиринскую технику нужно спросить у "МОРАЛЬНОГО авторитета" Чигирина-Тимченко.
 
 
-5 #3 Andrew 03.11.2014 14:28
Цитую Чигиринець:
Ви здуріли чи що? Коли ви останній раз бачили снігоприбиральну техніку в Чигирині?

А причем тут чигирин вообще?! Написано же что в Черкассах!
 
 
+5 #2 Чигиринець 03.11.2014 12:43
Ви здуріли чи що? Коли ви останній раз бачили снігоприбиральну техніку в Чигирині?
 
 
+6 #1 Юрий 02.11.2014 19:03
Где местные новости? ГДЕ ЧИГИРИНСКАЯ ТЕХНИКА?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Під час прибирання снігу в Черкасах техніка не заблукає